Honvédelem Napja

Katona múltukra és bajtársaikra emlékeztek

Katona múltukra és bajtársaikra emlékeztek

Major Gergely
2026. május. 22.

Megemlékezést és koszorúzást tartottak a Honvédelem Napja alkalmából az egykori laktanya területén, a Dr. Fejes András Sportcsarnok mellett felállított emlékműnél. A Gyöngyösi Helyőrségi Nyugállományúak Klubja az emlékmű felavatásakor célként tűzte ki, hogy hagyományt teremtve, minden évben megemlékeznek katona múltjukról és bajtársaikról a honvédelem napján.

Megemlékezést tartottak a Honvédelem Napja alkalmából

Megemlékezést tartottak a Honvédelem Napja alkalmából

Major Gergely
2025. május. 22.

A Gyöngyösi Helyőrségi Nyugállományúak Klubja három éve, az emlékmű felavatásakor célként tűzte ki, hogy hagyományt teremt a megemlékezéssel.

Ne maradjon le a legújabb gyöngyösi hírekről!