Szünetel az ivóvízellátás az Idősek Otthonában

Olle Elina

2026. június. 27.

Csőtörés történt az Idősek Bentlakásos Otthonában ma hajnalban. A szakemberek folyamatosan dolgoznak a hiba mielőbbi elhárításán, az otthon vezetői megnövelték a személyzet létszámát, az önkormányzat pedig ivóvizet juttatott el az intézménybe.

A város polgármestere azt mondta: az önkormányzat és a közbiztonsági referens palackos vizet szállított az otthonba, hogy legyen elegendő ivóvíz, amíg a szolgáltatás újraindul.

Ne maradjon le a legújabb gyöngyösi hírekről!