idősekotthona

Szünetel az ivóvízellátás az Idősek Otthonában

Szünetel az ivóvízellátás az Idősek Otthonában

Olle Elina
2026. június. 27.

Csőtörés történt az Idősek Bentlakásos Otthonában ma hajnalban. A szakemberek folyamatosan dolgoznak a hiba mielőbbi elhárításán, az otthon vezetői megnövelték a személyzet létszámát, az önkormányzat pedig ivóvizet juttatott el az intézménybe.

Ne maradjon le a legújabb gyöngyösi hírekről!