idősekotthona
Hírek - Aktuális
Szünetel az ivóvízellátás az Idősek Otthonában
2026. június. 27.
Csőtörés történt az Idősek Bentlakásos Otthonában ma hajnalban. A szakemberek folyamatosan dolgoznak a hiba mielőbbi elhárításán, az otthon vezetői megnövelték a személyzet létszámát, az önkormányzat pedig ivóvizet juttatott el az intézménybe.