Immár hagyomány, hogy a tanévzáró ünnepségen elismerésben részesítik azokat, akik a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetemen hosszabb ideje kiemelkedő szakmai tevékenységet végeznek. A 2025/2026-os tanév végén Oktatói Szolgálati Emlékérem kitüntetésben részesült Dr. Herczeg Béla, a Vidékfejlesztés és Fenntartható Gazdaság Intézet főiskolai tanára, valamint Dr. Tóth László, a Vidékfejlesztés és Fenntartható Gazdaság Intézet főiskolai tanára.
A MATE-n és jogelőd intézményeiben végzett több, mint három évtizedes kiemelkedő és színvonalas szakmai tevékenységének elismeréseként PRO NEGOTIO UNIVERSITATE kitüntetést vehetett át Dr. Zörög Zoltán egyetemi docens, a Vidékfejlesztés és Fenntartható Gazdaság Intézet oktatási intézetigazgató-helyettese.
Az egyetem rektora magas színvonalú szakmai munkája elismeréseként rektori dicséretben részesítette Kovácsné Hegegy Katalint, az Oktatási Igazgatóság Károly Róbert Campus Tanulmányi Osztályának munkatársát is.













