Csőtörés történt az Idősek Bentlakásos Otthonában ma hajnalban. A szakemberek folyamatosan dolgoznak a hiba mielőbbi elhárításán, az otthon vezetői megnövelték a személyzet létszámát, az önkormányzat pedig ivóvizet juttatott el az intézménybe.
A város polgármestere azt mondta: az önkormányzat és a közbiztonsági referens palackos vizet szállított az otthonba, hogy legyen elegendő ivóvíz, amíg a szolgáltatás újraindul.












