Beköszöntött a nyári szünet, egyre több gyerek tölti szabadidejét a strandokon, a játszótereken vagy éppen rollerrel közlekedve. A kánikula és a vakáció azonban nemcsak kikapcsolódást, hanem veszélyeket is tartogathat. A rendőrség arra figyelmeztet: néhány egyszerű szabály betartásával sok baleset és kellemetlenség megelőzhető. Hogy mire érdemes odafigyelniük a szülőknek és a fiataloknak a nyári hónapokban, arról kérdezzük mai vendégünket, Soltész Bálintot, a Heves Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivőjét.













