Tragikus körülmények között hunyt el a 20 éves Kozma Gergő, az Universal Leasing játékosa, a GYAK korábbi kiválósága. A Gyöngyösi Atlétikai Klub elnöke a közösségi oldalán azt írta: fia és szerelme a mennyországba költözött.
A fiatalról a Gyöngyösi Kispályások Facebook oldalán is megemlékeznek. Mint olvasható: „Geri mindig mosolygós, szerény és végtelenül jólelkű ember volt, akinek emlékét örökké megőrizzük. Korai távozásával pótolhatatlan űrt hagyott maga után.„
A heol információi szerint a fiatalok a szombati közlekedési balesetben hunytak el, amely a 3-as főúton, Bükkábránynál történt. Úgy tudjuk, a balesetben összesen öten haltak meg, köztük gyerekek is.










