Fákat ültettek a gyöngyösi fiatalok

Olle Elina

2026. június. 27.

Több fát is elültetett a városban a Gyöngyös Városi Diáktanács az elmúlt napokban.

A fiatalok néhány hársfát a Loud Tree zöld-kreatív mozgalomnak is felajánlottak, amelyek egyelőre a csemetekertbe kerülnek, majd ősszel végleges helyükre az örökbefogadóiknál.

Ne maradjon le a legújabb gyöngyösi hírekről!