Több fát is elültetett a városban a Gyöngyös Városi Diáktanács az elmúlt napokban.
A fiatalok néhány hársfát a Loud Tree zöld-kreatív mozgalomnak is felajánlottak, amelyek egyelőre a csemetekertbe kerülnek, majd ősszel végleges helyükre az örökbefogadóiknál.










