Felkészültek a hőségre a Kistérségi Humán Szolgáltató Központ munkatársai

Jamrik Máté

2026. június. 26.

Szombattól harmadfokú hőségriadó lép érvénybe. A nagy meleg mindenkit megvisel, de talán az időseket a leginkább. A Kistérségi Humán Szolgáltató Központ intézményeiben felkészültek a kánikulára. A mai adásban Haraszti Mónika az Idősek Bentlakásos Otthonának intézményegység vezetőjével beszélgetünk.

Ne maradjon le a legújabb gyöngyösi hírekről!