Szombattól harmadfokú hőségriadó lép érvénybe. A nagy meleg mindenkit megvisel, de talán az időseket a leginkább. A Kistérségi Humán Szolgáltató Központ intézményeiben felkészültek a kánikulára. A mai adásban Haraszti Mónika az Idősek Bentlakásos Otthonának intézményegység vezetőjével beszélgetünk.













