elismerés

Magyar Kémiaoktatásért-díjat vehetett át Dr. Ludányi Lajos, kémiatanár

Magyar Kémiaoktatásért-díjat vehetett át Dr. Ludányi Lajos, kémiatanár

Szőlősi Szabina
2024. november. 30.

A Magyar Kémiaoktatásért-díj célja a tanárok inspirálása –idén a Berze Nagy János Gimnázium kémiatanára részesült az elismerésben.

Gyöngyösi pedagógusokat is elismertek

Gyöngyösi pedagógusokat is elismertek

Mikó Dalma
2024. június. 17.

A Gyöngyösi Felsővárosi Általános Iskola adott otthont az idén a Hatvani Tankerületi Központ Pedagógusnapi ünnepségének, amelyen az oktatási intézmények igazgatói mellett, a tankerületi iskolák országgyűlési képviselői is köszöntötték a pedagógusokat.

Magyar Diáksportért díjjal tüntették ki a városvezetőt

Magyar Diáksportért díjjal tüntették ki a városvezetőt

Mikó Dalma
2024. május. 31.

Magyar Diáksportért díjjal ismerte el Hiesz György polgármester munkáját a Magyar Diáksport Szövetség - számolt be közösségi oldalán a városvezető. A kitüntetést a szervezet éves küldöttgyűlésén Balogh Gábor, az egyesület elnöke adta át a gyöngyösi városvezetőnek.

Elismerést kapott a kórház gyógyszertári dolgozója

Elismerést kapott a kórház gyógyszertári dolgozója

Mikó Dalma
2024. május. 24.

Az Ápolók Nemzetközi Napja alkalmából a Magyar Egészségügyi Szakdolgozók Heves Vármegyei Területi Szervezete „heves vármegye egészségügyi szakdolgozója” díjat adományozott Fajkusné Balogh Mária Anna, gyógyszertári szakasszisztensnek – tájékoztatott a Gyöngyösi Bugát Pál Kórház. A díjat a szervezet ünnepi ülésén adták át Egerben, tegnap.

Gyöngyösi tűzoltót tüntettek ki

Gyöngyösi tűzoltót tüntettek ki

Mikó Dalma
2024. március. 18.

Az év szervezetei, tisztjei és tiszthelyettesei vehettek át elismeréseket a nemzeti ünnep alkalmából március 14-án Budapesten. Az eseményen több Heves vármegyei tűzoltó is elismerésben részesült.

Rangos elismerést kapott a könyvtár

Rangos elismerést kapott a könyvtár

Mikó Dalma
2024. január. 09.

A könyvtáraknak adható legnagyobb fokozatot nyerte el a Vachott Sándor Városi Könyvtár, Könyvtári Minőségi díjat kapott a bibliotéka két innovációjának köszönhetően – jelentette be Gyöngyös Ma című műsorunkban Szekeresné Sennyei Mária, a könyvtár igazgatója.

Arany virág díjban részesült Gyöngyös

Arany virág díjban részesült Gyöngyös

Mikó Dalma
2023. november. 26.

30. alkalommal rendezték meg hazánk mára legnagyobb közösségi mozgalmává vált Virágos Magyarország versenyt, amelyen minden évben Gyöngyös is előszeretettel vesz részt. A jubileumi kiírás sikerét bizonyítja, hogy minden eddiginél több pályázatot nyújtottak be a hazai települések.

Kiosztották a Príma díjakat –  gyöngyösiek is a díjazottak között

Kiosztották a Príma díjakat – gyöngyösiek is a díjazottak között

Mikó Dalma
2023. november. 26.

Öt gyöngyösi is jelölt volt az idei Heves vármegyei Príma-díjra, amelyet tegnap adtak át Egerszalókon. Az összesen kilenc jelölt közül végül hárman részesülhettek az elismerésben. A Gyöngyöst is képviselő kiválóságok közül végül Miller Lajos operaénekes, az Operagála létrehozója, valamint Sipos Jenő, a Magyar Labdarúgó Szövetség szóvivője kapta.

Ne maradjon le a legújabb gyöngyösi hírekről!