elismerés
Hírek - Aktuális
Magyar Kémiaoktatásért-díjat vehetett át Dr. Ludányi Lajos, kémiatanár
A Magyar Kémiaoktatásért-díj célja a tanárok inspirálása –idén a Berze Nagy János Gimnázium kémiatanára részesült az elismerésben.
Hírek - Aktuális
Gyöngyösi pedagógusokat is elismertek
A Gyöngyösi Felsővárosi Általános Iskola adott otthont az idén a Hatvani Tankerületi Központ Pedagógusnapi ünnepségének, amelyen az oktatási intézmények igazgatói mellett, a tankerületi iskolák országgyűlési képviselői is köszöntötték a pedagógusokat.
Hírek - Aktuális
Magyar Diáksportért díjjal tüntették ki a városvezetőt
Magyar Diáksportért díjjal ismerte el Hiesz György polgármester munkáját a Magyar Diáksport Szövetség - számolt be közösségi oldalán a városvezető. A kitüntetést a szervezet éves küldöttgyűlésén Balogh Gábor, az egyesület elnöke adta át a gyöngyösi városvezetőnek.
Hírek - Aktuális
Elismerést kapott a kórház gyógyszertári dolgozója
Az Ápolók Nemzetközi Napja alkalmából a Magyar Egészségügyi Szakdolgozók Heves Vármegyei Területi Szervezete „heves vármegye egészségügyi szakdolgozója” díjat adományozott Fajkusné Balogh Mária Anna, gyógyszertári szakasszisztensnek – tájékoztatott a Gyöngyösi Bugát Pál Kórház. A díjat a szervezet ünnepi ülésén adták át Egerben, tegnap.
Hírek - Aktuális
Gyöngyösi tűzoltót tüntettek ki
Az év szervezetei, tisztjei és tiszthelyettesei vehettek át elismeréseket a nemzeti ünnep alkalmából március 14-án Budapesten. Az eseményen több Heves vármegyei tűzoltó is elismerésben részesült.
Hírek - Aktuális
Rangos elismerést kapott a könyvtár
A könyvtáraknak adható legnagyobb fokozatot nyerte el a Vachott Sándor Városi Könyvtár, Könyvtári Minőségi díjat kapott a bibliotéka két innovációjának köszönhetően – jelentette be Gyöngyös Ma című műsorunkban Szekeresné Sennyei Mária, a könyvtár igazgatója.
Hírek - Aktuális
Arany virág díjban részesült Gyöngyös
30. alkalommal rendezték meg hazánk mára legnagyobb közösségi mozgalmává vált Virágos Magyarország versenyt, amelyen minden évben Gyöngyös is előszeretettel vesz részt. A jubileumi kiírás sikerét bizonyítja, hogy minden eddiginél több pályázatot nyújtottak be a hazai települések.
Hírek - Aktuális
Kiosztották a Príma díjakat – gyöngyösiek is a díjazottak között
Öt gyöngyösi is jelölt volt az idei Heves vármegyei Príma-díjra, amelyet tegnap adtak át Egerszalókon. Az összesen kilenc jelölt közül végül hárman részesülhettek az elismerésben. A Gyöngyöst is képviselő kiválóságok közül végül Miller Lajos operaénekes, az Operagála létrehozója, valamint Sipos Jenő, a Magyar Labdarúgó Szövetség szóvivője kapta.