Több mint háromezer alkoholszondás ellenőrzést végeztek Heves vármegyében a múlt héten a nemzetközi Roadpol akcióban.
A június 15-e és 20-a között zajló fokozott közúti ellenőrzés célja az ittas és bódult járművezetők kiszűrése volt. A rendőrök összesen 3175 járművezetőt ellenőriztek, közülük 14 esetben mutatott pozitív eredményt az alkoholszonda. A hatóságok továbbra is arra figyelmeztetnek, hogy az ittas vezetés súlyos baleseti kockázatot jelent, ezért minden közlekedőtől felelős magatartást kérnek az utakon.










