nemzetifaültetésinap
Hírek - Aktuális
Zöld Jövőért: gyöngyösiek Egerben is ültettek fát
2025. március. 02.
TTöbb gyöngyösi szervezet is ültetett fát Egerben Magyarország eddigi legnagyobb környezetvédelmi akciója keretében, a Nemzeti Faültetés Napján. Az Élhető Mátráért Környezettudatos Egyesület és a Loud Tree az egri Életfa Egyesülettel karöltve vett részt az országos programban, mintegy 1500 fát ültettek el.