nemzetifaültetésinap

Zöld Jövőért: gyöngyösiek Egerben is ültettek fát

Zöld Jövőért: gyöngyösiek Egerben is ültettek fát

GYMK Ügyeletes
2025. március. 02.

TTöbb gyöngyösi szervezet is ültetett fát Egerben Magyarország eddigi legnagyobb környezetvédelmi akciója keretében, a Nemzeti Faültetés Napján.  Az Élhető Mátráért Környezettudatos Egyesület és a Loud Tree az egri Életfa Egyesülettel karöltve vett részt az országos programban, mintegy 1500 fát ültettek el.

Ne maradjon le a legújabb gyöngyösi hírekről!